Isısan Kurumsal En Üst Menü
Isısan Kurumsal

Firma Profili

1975 yılında ısıtma, klima ve havalandırma tesisat taahhütleri yaparak faaliyetlerine başlayan Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima San. A.Ş, 1989 yılında Buderus markalı yüksek kaliteli ürünlerin pazarlama, dağıtım ve servisini üstlendi. 13 yıl süren Bosch Termoteknik - Buderus birlikteliği, 2002 yılı Ekim ayında gerçekleşen birleşme ile pekişti. Firma, 2007 yılı Ocak ayında ise Robert Bosch Grubu’nun global düzeyde faaliyet gösteren şirketi Bosch Thermotechnology’nin bünyesine katıldı ve 2010 yılında Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş. ünvanını, 2013 Kasım ayında ise Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanını aldı.

Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş.: ürün gamında Buderus, Bosch Isı Sistemleri ve LG Klima Sistemleri başta olmak üzere Goodman, Elicent, Dynair, Reflex, Highlife, Dreizler, Elco ve Spirotech gibi markalar bulunmaktadır. Bosch Termoteknik iş kolunun tüm Orta Doğu ve Kafkasya satış ve satış sonrası hizmet sorumluluğu Bosch Termoteknik Türkiye tarafından İstanbul Koşuyolu binasından yürütülmektedir.

Isıtma, klima ve havalandırma malzemelerinde müşterilerine her zaman en kaliteli ve teknolojik olarak en yeni malzemeleri sunmayı amaç edinmiş olan Bosch Termoteknik, bu vizyonda kendi alanlarında dünyanın en ileri ve lider firmaları ile mümessillik anlaşmaları gerçekleştirdi.

Bosch Termoteknik geniş ürün yelpazesini ve hizmet kalitesini Türkiye ve çevre ülkelerdeki 600’ü aşkın yetkili bayi ve 1.000'i aşkın kaliteli servis teknisyenin desteği ile müşterilerine ulaştırmaktadır.